BOGART

Firma H.P.U ''Bogart'' wyroby z drewna Bogusław Sobaniak powstała w roku 1996 i jest firmą polską o tradycji rodzinnej w zakresie prac stolarskich.

Od początku swojego istnienia zwracamy szczególną uwagę na jakość wykonania, terminowość, rzetelność ,miłą współpracę i ciągły rozwój naszej firmy.

W roku 2010 został uruchomiony nowy zakład produkcyjny. Najwyższej jakości drewno wykorzystywane w procesie produkcji pochodzi ze źródeł certyfikowanych FSC . Dysponujemy własnym tartakiem co umożliwia nam optymalizację procesów produkcji oraz selekcje pozyskiwanego materiału , tak aby produkty były jak najwyższej klasy.

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych pozwala nam utrzymywać ceny przy bardzo wysokiej jakości produkcji, oraz zapewnić terminowość dostaw. Większość fachowców zatrudniona w naszej firmie pracuje w niej od początku istnienia, co pozwoliło im nabrać doświadczenia nawet w najtrudniejszych zadaniach. Dokładamy starań, by nasze wyroby drewniane spełniały wszelkie oczekiwania naszych klientów.

4
lat na rynku
1000 m2
zakład produkcyjny
42 +
zadowolonych klientów

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz oferty?
Jesteś zainteresowany współpracą?